Гурток «Satellite data science в Google Earth Engine» в рамках Європейської космічної стратегії Copernicus Academy

28 листопада 2020 року в Інституті космічних досліджень НАНУ та ДКАУ відкрився гурток «Satellite data science в Google Earth Engine», що відбувається в рамках Європейської космічної стратегії Copernicus Academy, спрямованої на виховання молодих науковців та створення прогресивних спільнот у сфері інновацій.
Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України є учасником цієї програми, яка надає можливість новому поколінню винахідників реалізувати себе.
На першому занятті було розкрито основи використання супутникових даних та об’єктно-орієнтованого програмування, показав, як ці дві сфери науки взаємодіють між собою.
Учасники заходу познайомились:
1️⃣ відкритими оптичними супутниковими даними на прикладі візуального ряду знімків супутника Sentinel-2;
2️⃣ з різними індексами дистанційного моніторингу стану земного покриву;
3️⃣ з відкритою хмарною платформою Google Earth Engine, що використовується для обробки великих об’ємів супутникових даних.
Заняття будуть проходити кожної середи. Початок о 16.00. Слідкуйте за нашими новинами на сторнці в Фейсбук та будьте в курсі останній подій.
Вже наступної середи, 4 листопада, ми розглянемо підрахунок різних вегетаційних індексів, їх аналіз та візуалізацію у Google Earth Engine. Також учасники гуртку дізнаються, що таке карта земного покриву та як з нею працювати.
Долучайтеся!
Реєстрація: https://qrgo.page.link/LHVC1
Програму гуртка: https://qrgo.page.link/nEsfp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *