Iнститут космiчних дослiджень НАНУ-ДКАУ       
       Про нас    UN-SPIDER RSO    НТУУ КПІ    Семiнари та конференцiї    Проекти    Публiкацiї    Робота з молоддю    Співробітники    Контакти  
       Школа молодих науковцiв  
 укр    eng      
         2006 >>   Програма  
         

ЧЕТВЕРТА ШКОЛА-СЕМІНАР ДЛЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ “НАУКОВІ КОСМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ”

7-13 вересня 2006 м.Євпаторія, Крим, Україна

З 7 по 13 вересня 2006 року на базі дитячого санаторно-оздоровчого центру “Дружба” м. Євпаторія за підтримки НКАУ, Інститутом космічних досліджень НАНУ-НКАУ проведено четверту школу-семінар для молодих науковців “Наукові космічні дослідження”.

Протягом 7 днів студенти, аспіранти та молоді науковці із 12 установ України (Києва, Дніпропетровська, Тернополя, Львова), Росії, Угорщини, Болгарії та Бєларусі прослухали 8 лекцій провідних науковців та фахівців космічної науки, а також виступали з доповідями про результати своїх власних досліджень. З лекціями про перспективні напрямки наукових космічних досліджень виступили наступні науковці: директор Інституту космічних досліджень НАНУ-НКАУ, академік НАНУ В.М. Кунцевич; начальник управління космічних програм та наукових досліджень НКАУ, доктор фізико-математичних наук О.П. Федоров; директор Інституту космічних досліджень РАН, член-кореспондент РАН Л.М. Зельоний; завідувач відділу космічної плазми ІКД НАНУ-НКАУ, доктор фізико-математичних наук, професор О.К.Черемних; старший науковий співробітник Інституту радіотехніки та електроніки РАН, кандидат технічних наук В.П.Саворський; заступник завідувача лабораторією паралельних та розподілених систем Інституту комп’ютерних та автоматизованих досліджень АН Угорщини, доктор філософії Роберт Ловаш.