Підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації для вчителів, викладачів та інших зацікавлених осіб

Інститут космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентства України спільно із мережею Copernicus Academy проводить курси підвищення кваліфікації для вчителів географії, фізики, інформатики, математики, астрономії, викладачів та аспірантів вищих навчальних закладів, працівників органів державної влади, а також всієї активної спільноти, хто має намір отримати знання та навики роботи із геопросторовою інформацією.

За останнє десятиріччя значно зросли об’єми супутникових даних у вільному доступі з високим простором розрізненням. Такі дані містять у собі багато важливої інформації, яка може бути корисною для управлінських рішень як на рівні всієї країни, так і для місцевих органів влади. Засоби супутникового спостереження Землі дають можливість відслідковувати, аналізувати та передбачати зміни в навколишньому середовищі. Найбільш цікавою інформацією, яку можна вилучити з регулярних супутникових спостережень це екологічний моніторинг міста, озеленення міста, моніторинг зростання міських агломерацій, оцінка якості повітря, оцінка динаміки змін лісових масивів, моніторинг стану земель сільськогосподарського призначення і багато інших прикладних задач. Більшість із перерахованих продуктів, отриманих за допомогою супутникових даних, використовуються для обчислення індикаторів цілей сталого розвитку. В межах курсу буде показано як супутникові дані використовуються для протидії наслідкам надзвичайних ситуацій природного характеру (пожежі, повені тощо). Всю цю інформацію можна отримати, скористувавшись навичками та вміннями в межах цього курсу.

В результаті вивчення курсів кожний учасник матиме можливість виконати кваліфікаційну випускну роботу (проєкт) на онові отриманих знань та вмінь, а також отримає свідоцтво про завершення курсів за програмою підвищення кваліфікації «Інформаційні технології геопросторового та супутникового аналізу даних».  Навчання може проходити як в денній формі (очне) та і в заочній (дистанційно).

Детальніше, про програму підвищення кваліфікації для вчителів, викладачів та інших зацікавлених осіб можна ознайомитися у вкладенні.

Контактна інформація для запису на курси:
Телефон: +38 044 522-47-83, +38 044 526-25-53
Email: inform@ikd.kiev.ua