Команда Deep Green Ukraine отримала грант в рамках конкурсу “Open Data Challenge”

18 вересня 2020 року відбувся заключний етап 4-місячної інкубації «1991 Open Data Incubator», що проходив в рамках  Національного конкусру ІТ-проєктів на основі відкритих даних “Open Data Challenge”.

Одним із 5-ти фіналістів, що отримали фінансування  від «Open Data Forum» (щорічної всеукраїнської події, присвяченої розвитку та застосуванню відкритих даних в Україні, що організовується Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з проєктом USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator ) стала команда консорціуму Інституту космічних досліджень НАНУ та ДКАУ (Відділ космічних інформаційних технологій та систем) та громадських організацій – “Центр Моніторингу Влади” (м. Київ) та “Лісові ініціативи і суспільство – ЛІіС – ForestCom” (м. Львів).

Команда Deep Green Ukraine виборола найбільшу в історії форуму суму фінансування в 1,4 млн. грн на реалізацію системи моніторингу наявності незаконного вирубування лісів на основі відкритих даних Державного агентства лісових ресурсів України, Державного земельного кадастру та супутникових даних.

Проєкт створено з метою збереження лісових масивів і, зокрема, направлений на покращення якісних показників Цілей сталого розвитку –  15 «Збереження екосистем суходолу» (SDG-15 «Life on Land»). Методологія створення системи моніторингу розроблена в рамках міжнародних проєктів, таких, як: Світовий банк «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» та  «SMURBS ERA-PLANET» (програми ЄС із досліджень та інновацій «Horizon 2020»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *