Iнститут космiчних дослiджень НАНУ-ДКАУ       
       Про нас    UN-SPIDER RSO    НТУУ КПІ    Семiнари та конференцiї    Проекти    Публiкацiї    Робота з молоддю    Співробітники    Контакти  
     
 укр    eng      
         
07 квітня 2013

Представники Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України у складі заступника директора з наукових питань, д.т.н., проф. Куссуль Наталії Миколаївни, та завідувача лабораторії супутникового моніторингу, к.т.н., с.н.с Скакуна Сергія Васильовича, та Національного університету біоресурсів та природокористування України у складі завідувача кафедри технологій програмування, д.т.н., проф. Шелестова Андрія Юрійовича, провели в м. Києві робочу нараду з делегацією США у складі Інбал Бекер-Решеф (д-р філософії, Університет Меріленд, Факультет Географічних наук) та Марка Ліндемана (спеціаліст з оцінки виробництва сільськогосподарських культур, Закордонна сільськогосподарська служба, Міністерство сільського господарства США), які відповідають за створення глобальної системи сільського господарства та реалізацію проекту створення глобальної системи агромоніторингу GEO-GLAM під егідою міжнародної групи в області спостереження Землі GEO.

Представники США проінформували про сучасний стан розвитку проекту GEO-GLAM, затвердження Фаз реалізації та розроблення вимог щодо отримання даних спостереження Землі з космосу для представлення в комітет CEOS.

Зі свого боку, українська делегація представила поточні результати, отримані в межах проекту JECAM та SOAR-JECAM щодо використання супутникових даних для прогнозування врожайності та оцінки площ сільськогосподарських культур, а також плани участі в глобальних моніторингових проектах JECAM та GEO-GLAM. Визначено, що Україна ввійде до складу п'яти країн, задіяних у реалізації першої та другої фаз реалізації проекту GEO-GLAM. Обговорено кроки подальшої співпраці в межах проектів групи GEO.

    

       Про нас  |  UN-SPIDER RSO  |  НТУУ КПІ  |  Семiнари та конференцiї  |  Проекти  |  Публiкацiї  |  Робота з молоддю  |  Співробітники  |  Контакти